Beşiktaş’ta Samet Aybaba’dan transfer cevabı! ‘Yönetime sunduk’

Mustafa Erhan Hekimoğlu ile 2027 yılına kadar sözleşme yenileyen Beşiktaş’ta futbol takımları genel koordinatörü Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Altyapı çalışmalarını bu sezon tamamladıklarını vurgulayan Samet Aybaba, “Altyapı ile ilgili çalışmalarımızı sonlandırdık. 9 tane yeni oyuncu, yeni profesyonel yaptıklarımız var, iyileştirdiklerimiz var. Seneye tekrar başlayacağız ama şu anda 9 tane oyuncuyla bu işi kapattık” dedi.

Mücadeleci bir takım oluşturmak istediklerini dile getiren Samet Aybaba, “Biz şimdi ne yapacağız diye planlıyoruz. Şöyle yapacağız; hem oyunu geliştirecek hem oyuncuları geliştirecek oyuncularla bu takımı takviye ederek, herkesin keyif alacağı, coşkulu, mücadele eden bir takım oluşturmaya çalışacağız” diye konuştu.

Özkaynak düzenine önem verdiklerine dikkat çeken Samet Aybaba, “Özkaynak burada çok önemli. Aldıkları sürelere bakın, bizden sonra aldıkları süreler gelişti. Daha da gelişecek. Bu oyuncuların içinden çok daha farklı oyuncular da çıkacak. Söylediğim gibi, yabancı oyuncularla, kaliteli yerli oyuncularla bunları karıştırıp iyi bir takım oluşturacağız” dedi.

Transfer çalışmalarında yönetime rapor sunduklarını vurgulayan Samet Aybaba, “Biz kaliteli yabancı oyuncu ve yerli oyuncularla ilgili çalışmaları bitirdik. Yönetime sunduk, ekonomisiyle onlar ilgileniyor. Ama listelerimiz var. Yeni sezona bambaşka bir Beşiktaş ile başlayıp çok büyük şeyler yapacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x